Zmiany personalne w parafii

Informujemy, iż pracę duszpasterską w naszej parafii zakończyli wikariusze ks. Piotr Wrzesiński (który będzie posługiwał w diecezji toruńskiej) oraz ks. Piotr Liszewski. Dziękując za ich obecność i posługę w naszej wspólnocie, życzymy im wszelkiej pomyślności, Bożego błogosławieństwa na dalszej drodze i w nowych miejscach.

Równocześnie z dniem 01 lipca 2018 r. na mocy dekretów metropolity gdańskiego wikariuszami w naszej wspólnocie parafialnej mianowani zostali:

ks. Piotr Nadolski, ks. Łukasz Mordka

Księżom Piotrom dziękujemy za 3 lata pracy w naszej parafii - witając jednocześnie i życząc wielu łask Bożych nowym wikariuszom.