Menu
A+ A A-

Zmiany personalne w parafii

  • Odsłony: 1982

Informujemy, iż pracę duszpasterską w naszej parafii zakończyli wikariusze ks. Piotr Wrzesiński (który będzie posługiwał w diecezji toruńskiej) oraz ks. Piotr Liszewski. Dziękując za ich obecność i posługę w naszej wspólnocie, życzymy im wszelkiej pomyślności, Bożego błogosławieństwa na dalszej drodze i w nowych miejscach.

 

 

Równocześnie z dniem 01 lipca 2018 r. na mocy dekretów metropolity gdańskiego wikariuszami w naszej wspólnocie parafialnej mianowani zostali:

ks. Piotr Nadolski, ks. Łukasz Mordka

Księżom Piotrom dziękujemy za 3 lata pracy w naszej parafii - witając jednocześnie i życząc wielu łask Bożych nowym wikariuszom.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)