Menu
A+ A A-

Modlitwa w łączności z uczestnikami XXXIII Gdyńskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę - 26.07-12.08.2018

  • Odsłony: 1512

Tegoroczna XXXIII Gdyńska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszy z kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gdyni w środę 26 lipca 2018 r. o godz. 6.00 i na Jasna Górę dotrze 12 sierpnia 2018 r. Mszy Świętej na wyjście pielgrzymki przewodniczył będzie sufragan gdański bp Zbigniew Zieliński.

 

Postój przy naszym kościele przewidujemy pierwszego dnia pielgrzymki (czwartek 26 lipca 2018 r.) ok. godz. 9:45, potrwa on ok. 40 minut. Zapraszamy parafian, aby przybyli powitać pielgrzymów. W miarę możliwości prosimy parafian o przygotowanie dla pątników poczęstunku w postaci ciast i napojów. Prosimy też o przynoszenie już od dzisiaj wody niegazowanej, którą pielgrzymi zabiorą ze sobą.

Przez cały czas trwania Gdyńskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę, tj. od 26 lipca do 12 sierpnia 2018 r. codziennie w kościele:

o godz. 20.45 rozpocznie się czuwanie modlitewne Złotej Grupy - będzie się ono odbywało w duchowej łączności z pielgrzymami i Jasną Górą i zakończy się

o godz. 21.00 odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego.

Serdecznie zapraszamy na to codzienne spotkanie wiernych również z innych parafii.
Zapraszamy chętnych do uczestniczenia w ostatnim dniu pielgrzymki na Jasną Górę. Wyjazd autokarem 11 sierpnia 2018 r. o godz. 23:00, przyjazd do Częstochowy 12 sierpnia 2018 r. ok. godz. 8:00. W ramach wyjazdu można dołączyć do pielgrzymów na ostatni odcinek trasy (Kłobuck lub Kamyk). Wyjazd z Częstochowy po Apelu Jasnogórskim ok. godz. 22:00, przyjazd do Gdyni planowany w dniu 13 sierpnia 2018 r. ok. godz. 7:00. Zapisy w zakrystii po Mszach Świętych oraz u brata Jana (506 187 882). Koszt wyjazdu to 50 zł (w jedną stronę), 110 zł (w obie strony).

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)