Festyn rodzinny na pożegnanie lata - 09.09.2018 godz. 15:00

W niedzielę 09 września 2018 r. o godz. 15:00 - wraz z Radą Dzielnicy Karwiny - zapraszamy parafian, gości i wszystkich mieszkańców Karwin na festyn rodzinny z okazji pożegnania lata.

Jak dotychczas, festyn odbędzie się na terenie zielonym za naszym kościołem.

Zapraszamy do wspólnej zabawy całe rodziny - nie zabraknie muzyki, zabaw sportowych dla mniejszych i większych, okazji do spróbowania pysznego jedzenia, a dla najmłodszych także uwielbianych "dmuchańców" (zjeżdżalnia, zamek do skakania).

Zachęcamy do włączenia się w przygotowanie festynu (kontakt - s. Edyta). Będziemy wdzięczni za upieczenie ciast.

Tym razem chcemy zorganizować również kiermasz książek - zachęcamy do przynoszenia książek, które można składać w salce parafialnej lub biurze parafialnym.