Menu
A+ A A-

Pielgrzymka do Gietrzwałdu - 13.10.2018

  • Odsłony: 652

Organizujemy jednodniową pielgrzymkę do Matki Bożej w Gietrzwałdzie (archidiecezja warmińska) - miejsca jedynego w Polsce zatwierdzonego przez Kościół objawienia maryjnego, do miejsca związanego ze 100-leciem naszej Niepodległości.

 

Pielgrzymujemy pod hasłem Kard. Wyszyńskiego: „Kochaj swój naród”.

Pielgrzymka odbędzie się w sobotę 13 października 2018 r. - wyjazd o godz. 8.00, powrót około godz. 20.00.

Koszt pielgrzymki to 80 zł.

Zapisy w zakrystii oraz u ks. Jacka.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)