Menu
A+ A A-

Rozpoczęcie prac związanych z ogrzewaniem kościoła - 10.09.2018

  • Odsłony: 377

Od jutra (poniedziałek 10 września 2018 r.) na cały tydzień wyłączamy z użytku nasz kościół. Wszystkie Msze św. i nabożeństwa będą sprawowane w kaplicy. Rozpoczynamy prace związane z ogrzewaniem podłogowym naszej świątyni. W poniedziałek będziemy wynosili i zabezpieczali figury, obrazy i sprzęty liturgiczne.

Od wtorku 11 września 2018 r. rozpocznie się zdejmowanie posadzki na połowie kościoła.

W tym czasie rozpocznie się również wymiana części instalacji elektrycznej i całkowita wymiana głównej rozdzielni elektrycznej kościoła wraz ze sterowaniem oświetlenia w kościele.

Rozpoczynamy największą inwestycję w świątyni od czasu jej budowy. Wszystkich wiernych prosimy o dużo modlitwy w tej sprawie – aby wszystko się udało.

W związku z pracami zamkniemy ze względów bezpieczeństwa przejście przez podwórze kościoła w kierunku ul. Fleszerowej-Muskat.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)