Rozpoczęcie prac związanych z ogrzewaniem kościoła - 10.09.2018

Od jutra (poniedziałek 10 września 2018 r.) na cały tydzień wyłączamy z użytku nasz kościół. Wszystkie Msze św. i nabożeństwa będą sprawowane w kaplicy. Rozpoczynamy prace związane z ogrzewaniem podłogowym naszej świątyni. W poniedziałek będziemy wynosili i zabezpieczali figury, obrazy i sprzęty liturgiczne.

Od wtorku 11 września 2018 r. rozpocznie się zdejmowanie posadzki na połowie kościoła.

W tym czasie rozpocznie się również wymiana części instalacji elektrycznej i całkowita wymiana głównej rozdzielni elektrycznej kościoła wraz ze sterowaniem oświetlenia w kościele.

Rozpoczynamy największą inwestycję w świątyni od czasu jej budowy. Wszystkich wiernych prosimy o dużo modlitwy w tej sprawie – aby wszystko się udało.

W związku z pracami zamkniemy ze względów bezpieczeństwa przejście przez podwórze kościoła w kierunku ul. Fleszerowej-Muskat.