Menu
A+ A A-

Spotkanie z katolickim youtuberem - 14.10.2018 godz. 19:00

  • Odsłony: 322

W ramach comiesięcznych spotkań grupy pielgrzymkowej, na pierwsze po wakacjach spotkanie zapraszamy w niedzielę 14 października 2018 r. o godz. 19:00.

Naszym gościem będzie Mikołaj Kapusta, autor i twórca serwisu DobraNowina.net, znany youtuber, prowadzący własny kanał poświęcony głoszeniu Dobrej Nowiny (profil na Facebooku tutaj).

Już dzisiaj zapraszamy - przyjdź, zaproś rodzinę, weź ze sobą znajomych :)

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)