Październikowe nabożeństwa różańcowe

Jak paciorki różańca przesuwają się chwilę, nasze smutki, radości i blaski...

Odmawiając różaniec oddajemy wszystkie nasze radości i smutki – całe nasze – życie Maryi. Gdy zwracamy się do Niej z ufnością, możemy być pewni, że Ona wstawia się za nami u Swego Syna – Jezusa. Różaniec – z pozoru to zwykła modlitwa. Modlitwa długa i nużąca. Tak jednak nie jest! Różaniec to nie jest zwykła modlitwa – to sposób na życie!

Rozpoczynamy październik - miesiąc, w którym Kościół w szczególny sposób stawia przed naszymi oczami modlitwę różańcową.

Wszystkich Parafian i Gości - młodzież i dorosłych - zapraszamy na różaniec:

• od poniedziałku do soboty - o godz. 18:00
  • w niedziele - o godz. 17:30
Różaniec dla dzieci dwa razy w tygodniu - we wtorek i czwartek o godz. 17:00.

Zachęcamy wszystkich do udziału w tej pięknej tradycyjnej modlitwie Kościoła.

W tym miesiącu szczególnie zachęcamy do poznania i może dołączenia do wspólnoty Żywego Różańca (jej opiekunem jest ks. Jacek).