Menu
A+ A A-

Informacje w związku z przygotowaniem do I Komunii Świętej

  • Odsłony: 323

Katecheza dla dzieci klas III, przygotowujących się do I Komunii Świętej, odbywać się będzie, począwszy od 02 października 2018 r., we wtorki o godz. 16:30.

W niedzielę 07 października 2018 r. dzieci przygotowujące się do pierwszego przystąpienia do Eucharystii i rodziców zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 10:00 w kaplicy, podczas której poświęcimy różańce dzieci.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)