Menu
A+ A A-

Msze Święte oazowe dla młodzieży

  • Odsłony: 893

Wspólnota Ruchu Światło-Życie w naszej parafii wraz z młodzieżą przygotowującą się do bierzmowania, zaprasza na Msze Święte oazowe dla młodzieży.

Msze będą odprawiane w w kaplicy w niedziele o godz. 19:30 w terminach wskazanych na plakacie poniżej.

Więcej informacji - u ks. Piotra Nadolskiego.

Pozostałe spotkania w ramach Ruchu Światło-Życie:

  • dla młodzieży - w środę o godz. 19:00
  • dla dzieci - w sobotę o godz. 12:00.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)