Menu
A+ A A-

Pielgrzymka do Niepokalanowa - 17.11.2018

  • Odsłony: 358

Organizujemy „Pielgrzymkę Zawierzenia Niepokalanej” - jednodniowy wyjazd do Niepokalanowa jako dziękczynienie za odzyskanie Niepodległości w 1918 r.

Niepokalanów to kompleks klasztorno-sanktuaryjny, założony w 1927 r. przez św. Maksymiliana Marię Kolbego, położony w archidiecezji warszawskiej. Obecnie znajduje się tam klasztor, sanktuarium NMP Niepokalanej Wszechpośredniczki Łask, franciszkańskie wydawnictwo, centrala Rycerstwa Niepokalanej.

Wyjazd 17 listopada 2018 r. Koszt uczestnictwa to 120 zł.

Zapisy w zakrystii i w biurze parafialnym.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)