Menu
A+ A A-

Prace przy ogrzewaniu podłogowym kościoła 18.11.2018

  • Odsłony: 200

W kończącym się tygodniu po lewej stronie kościoła pierwsza warstwa betonu została przykryta folią izolacyjną i grubą warstwą styropianu. Od poniedziałku rana (19 listopada 2018 r.)  będą trwały dalsze prace przy budowie ogrzewania w świątyni.

W związku z tym przez cały tydzień wszystkie Msze poranne będą odprawiane w kaplicy. Wieczorem Msze w kościele tylko w poniedziałek, wtorek i czwartek.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)