Menu
A+ A A-

Prace przy ogrzewaniu podłogowym 02.12.2018

  • Odsłony: 460

W piątek 30 listopada 2018 r. zakończyliśmy już całkowicie prace przy budowie ogrzewania w lewej nawie kościoła. Po wyschnięciu betonowej posadzki jeszcze przed świętami ustawimy w tej części ławki.

 

Rozpoczęliśmy tez prace przy organizowaniu salki dla młodzieży na zapleczu kościoła. Dotychczas w pomieszczeniu, które było w stanie surowym był magazyn. Teraz zrobimy tam salkę parafialną.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)