Menu
A+ A A-

Adwentowy Tryptyk o wierze, nadziei i miłości - 17-19.12.2018 godz. 18:30

  • Odsłony: 800

Rozpoczęliśmy ostatnie dni Adwentu, bezpośrednie przygotowania do Bożego Narodzenia.

Dlatego organizujemy Adwentowy Tryptyk o wierze, nadziei i miłości - 3 dni duchowych przygotowań do czasu świątecznego.

Od poniedziałku do środy (17-19 grudnia 2018 r.) codziennie w naszej kaplicy:

  • 18:30 - Msza Święta
  • po Mszy - konferencja
  • po konferencji - adoracja Najświętszego Sakramentu
  • 21.00 - zakończenie Apelem Jasnogórskim.

Przeżyjmy dobrze te ostatnie dni przed Narodzeniem Pana! Spróbujmy tak zorganizować przygotowania do świąt, aby mieć czas na spotkanie z Jezusem Eucharystycznym, a także aby przystąpić do sakramentu pokuty i pojednania.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Statystyka

System operacyjny:
Linux v
PHP:
5.6.40
MySQL:
5.7.31-34
Czas na serwerze:
17:16
Pamięć podręczna:
Wyłączono
Kompresja GZIP:
Wyłączono
Użytkowników:
473
Artykułów:
1238
Zakładek:
108
Odsłon artykułów:
2411075

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)