Menu
A+ A A-

Nowy rachunek bankowy parafii

  • Odsłony: 263

W ostatnich miesiącach - jak już informowaliśmy - rozpoczęliśmy w naszej parafii znaczące prace przy następujących inwestycjach:

  • przy budowie podłogowego ogrzewania gazowego w kościele
  • wymianie instalacji elektrycznej kościoła
  • adaptacji pomieszczenia magazynowego przy zakrystii na salkę dla młodzieży
  • postawieniu nowego Krzyża Misyjnego przed kościołem
  • postawieniu trzech masztów flagowych przed kościołem

Dlatego też prosimy wszystkich Parafian, przyjaciół Parafii, o wielka modlitwę, aby Pan Bóg nam błogosławił w naszych pracach. Dziękujemy za każdą pomoc.

Informujemy też o zmianie numeru parafialnego rachunku bankowego - aktualny numer to 92 8345 0006 2017 0000 1583 0001 (Spółdzielcza Grupa Bankowa). Dane adresowe: Parafia Rzymskokatolicka p.w. Niepokalanego Serca Maryi, ul. Makuszyńskiego 2,  81-595 Gdynia Karwiny.

Na przelewach prosimy o wpis „na cele kultu religijnego”.

Bóg zapłać za wszelką pomoc!

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)