Menu
A+ A A-

Rekolekcje z Maryją w drodze do Medjugorie - 13-20.05.2019

  • Odsłony: 1736

Ks. Jacek Nawrot zaprasza serdecznie na rekolekcje w drodze do Medjugorje.

Program wyjazdu

 

Dzień 1 
O godz. 6:00 wyjazd z Gdyni. Przejazd z krótkimi przerwami do hotelu w Hodoninie. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2
Śniadanie, około godz. 7:00 wyjazd w dalszą drogę. Około południa poczęstunek obiadowy, około 22:00 przyjazd do Medjugorie, zakwaterowanie w pensjonacie „ Marinko Kozina” obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. Przejazd do Mostaru, orientalnego miasta z 13 meczetami i odbudowanym, pięknym Starym Mostem. Od 10:00 zwiedzanie miasta z przewodnikiem wg programu – czas wolny. Powrót do Medjugorje – ok. 14:00 spotkanie z przewodnikiem, historia objawień i kościoła św. Jakuba - czas wolny (wejście na górę Podbrdo). Obiadokolacja, dla chętnych udział w wieczornej Mszy świętej, nocleg.

Dzień 4
Całodzienna wycieczka do Dubrovnika miasta zwanego „Perłą Adriatyku”, wpisanego na Światową Listę  Dziedzictwa Kultury UNESCO. Spotkanie z przewodnikiem – zwiedzanie Starego Miasta wg programu – czas wolny. Powrót w godzinach  wieczornych.

Dzień 5
Rano wejście na górę Kriżevac z uczestnictwem w Drodze Krzyżowej, a następnie przejazd do wioski „Wspólnoty Cenacolo” w Medjugorje, zapoznanie się z historią wspólnoty i zwiedzanie obiektu. Czas  do wolnej dyspozycji. Obiadokolacja, dla chętnych udział w wieczornej Mszy świętej, nocleg.

Dzień 6
Po śniadaniu odwiedzimy kościół w Tihaljinie, w którym znajduje się piękna figura Matki Bożej wskazana przez widzących jako najbardziej podobna do Matki Bożej z którą mają widzenia, zobaczymy jedne z najpiękniejszych wodospadów w Europie  – wodospady Kravica na rzece Trebizat. Powrót do Medjugorie, obiadokolacja, dla chętnych udział w wieczornej Mszy świętej, nocleg

Dzień 7
Śniadanie, wykwaterowanie, o godz. 7:00 wyjazd w drogę powrotną, około 21:00 przyjazd do hotelu w Hodoninie, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 8
Śniadanie, o godz. 7:00 wyjazd w dalszą drogę, krótki postój na Jasnej Górze z przerwą obiadową. Przyjazd do Gdyni, ok. godz. 21:00. Zakończenie pielgrzymki. 

Termin wyjazdu - 13-20 maja 2019 r.

Koszt - 1.600 zł od osoby (I rata płatności: do 28 lutego 2019 r. – 600 zł; II rata płatności - do 25 kwietnia 2019 r. – 1000 zł)

Cena obejmuje:
- przejazd komfortowym autokarem
- 7 noclegów w pokojach 2-3 os. z łazienkami
- wyżywienie:  7  śniadań, 7 obiadokolacji
- opiekę - ATS Service
- poczęstunek śniadaniowy w dniu wyjazdu
- usługi  lokalnych przewodników
- ubezpieczenie NNW, KL, BP

Cena nie obejmuje wydatków własnych.

Wyjazd organizowany jest przez Biuro Turystyczne ATS Express z Rumi.

Zapraszamy wszystkich chętnych do kontaktu z parafią lub bezpośrednio z ks. Jackiem.

Spotkanie organizacyjne - 28 kwietnia 2019 r. o godz. 19:00 w salce na plebanii naszej parafii.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)