Menu
A+ A A-

Spotkanie organizacyjne chóru - 16.03.2019 godz. 17:00

  • Odsłony: 117

Spotkanie organizacyjne członków powstającego u nas chóru w sobotę 16 marca 2019 r. o godz. 17:00 w salce parafialnej.

Zapraszamy na nie tych, którzy już się do chóru zgłosili, a także wszystkich innych, którzy by chcieli spróbować swoich sił w tej dziedzinie.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)