Menu
A+ A A-

Katecheza dla dorosłych pt. „Cel życia duchowego czyli o człowieku stworzonym dla samego Boga, aby był przez Niego wypełniony” - 15.03.2019 godz. 19:15

  • Odsłony: 148

Ks. Jacek zaprasza w piątek 15 marca 2019 r. o 19.15 do salki na spotkanie z cyklu „Katechizm dla dorosłych”.

Temat tego spotkania „Cel życia duchowego - czyli o człowieku stworzonym dla samego Boga, aby był przez Niego wypełniony”.

Wszystkich zapraszamy na wspólne studiowanie Katechizmu.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)