Menu
A+ A A-

Informacje dot. I Komunii Świętej i rocznicy I Komunii Świętej

  • Odsłony: 704

I Komunia Święta

W sobotę 13 kwietnia 2019 r. o godz. 10:00 pierwsza spowiedź dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

Ze względu na rekolekcje, w środę 10 kwietnia 2019 r. nie będzie spotkania dla dzieci komunijnych.

Rocznica I Komunii Świętej

W poniedziałek 15 kwietnia 2019 r. w kaplicy o 19:15 spotkanie dla rodziców dzieci, które obchodzić będą rocznicę I Komunii Świętej.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)