Menu
A+ A A-

Konferencja o Triduum Paschalnym - 14.04.2019 godz. 18:00

  • Odsłony: 540

Już w Niedzielę Palmową 14 kwietnia 2019 r. na godz. 18:00 wspólnota Gdyńskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę zaprasza na - ostatnie przed świętami Zmartwychwstania Pańskiego - spotkanie pielgrzymów i sympatyków tej pielgrzymki, ale także wszystkie osoby zainteresowane z parafii i nie tylko.

Tym razem ks. Piotr Nadolski wygłosi katechezę na temat Triduum Paschalnego (o godz. 19:00 w salce parafialnej), zaś wcześniej o godz. 18:00 zostanie odprawiona Msza Święta w kościele. W ten sposób - zarówno poprzez uczestnictwo we Mszy, jak i naukę - chcemy poznać i zrozumieć znaki, gesty tej przebogatej i pięknej liturgii.

Niech ta katecheza pomoże nam lepiej i piękniej przeżyć liturgię Triduum Paschalnego.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)