Menu
A+ A A-

Chrystus zmartwychwstał!

  • Odsłony: 870


Chrystus zmartwychwstał!

Święto Wielkiej Nocy to czas otuchy i nadziei, czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i w siłę człowieka. Życzymy, aby Święta Wielkanocne przyniosły Ci radość, pokój oraz nam wszystkim wzajemną życzliwość; aby stały się źródłem wzmacniania ducha!

Bo w Wielkiej Nocy nie chodzi o to, aby się zatrzymać nad pustym grobem - to jest tylko punkt wyjścia, start, początek, inspiracja. Ten, który przyszedł jak świt, zmartwychwstał dla nas, w nas i chce, abyśmy i my zmartwychwstali, abyśmy żyli.

Pięknych Świąt, w których będzie czas na kontemplację, na świętowanie, na radość spotkania z drugim człowiekiem.

Ustąpcie od nas, smutki i trosk żale,
Gdy Pan Zbawiciel triumfuje w chwale.
Ojcu swojemu już uczynił zadość,
Nam niesie radość.
Alleluja!

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)