Menu
A+ A A-

Nabożeństwa majowe

  • Odsłony: 768

Rozpoczynamy miesiąc maj - poświęcony szczególnej czci Matki Bożej.

Na nabożeństwa majowe, w czasie których śpiewamy Litanię loretańską do Najświętszej Maryi Panny, w naszej świątyni zapraszamy Parafian i Gości codziennie przez cały maj:

  • w tygodniu - o godz. 18:00
  • w niedzielę - o godz. 17:30.

 

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)