Menu
A+ A A-

Rocznica I Komunii Świętej dzieci z 2018 r.

  • Odsłony: 467

Rocznica I Komunii Świętej dzieci z 2018 r. odbędzie się w niedzielę 12 maja 2019 r. o godz. 10:30

Dzieci rocznicowe zapraszamy na próbę przed uroczystością w czwartek 09 maja 2019 r. o godz. 16:30.

Spowiedź dla dla dzieci rocznicowych i ich rodzin w sobotę 11 maja 2019 r. o godz. 10:00.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)