Menu
A+ A A-

Słowo na plaży 19.05.2019

  • Odsłony: 349

Zapraszamy już w niedzielę 19 maja 2019 r. na kolejne wydarzenie z cyklu Słowo na Plaży - na gdyńskim bulwarze nadmorskim.

W tym roku na gdyńskiej plaży czytamy wspólnie fragmenty Ewangelii wg Św. Jana. W przerwach usłyszymy dobrą muzykę i pieśni, będzie także okazja, aby wspólnie radować się tańcem. Niedzielny, spacerowy czas może okazać się świetną okazją do dzielenia się żywym słowem Bożym.

Mamy nadzieję, że niejednemu jakiś fragment "wpadnie w ucho", pobudzi do refleksji, zachęci do częstszego sięgania po Pismo Święte, rozjaśni ścieżkę życia. Czytamy i słyszymy: J; 8,12   oraz  J; 15,12-14.

Plan spotkania

14:30–15:10 - rozpoczęcie - powitanie Pisma Św. w Ewangelii Św. Jana
15:10–17:20 - czytania przez Wspólnoty i Rodziny
17:20–18:00 - taniec uwielbienia - Worship Style
18:00–19:00 - czytania przez Młodzież
19:00–19:30 - wspólne śpiewanie z Diakonią z Redy

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)