Menu
A+ A A-

X Marsz dla Życia i Rodziny - 09.06.2019

  • Odsłony: 296

 

W niedzielę 09 czerwca 2019 roku odbędzie się archidiecezjalny X MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY.

MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY organizowany jest w celu dania publicznego świadectwa o wartości ludzkiego życia od poczęcia do naturalnej śmierci oraz rodziny złożonej z mężczyzny i kobiety, otwartej na przyjęcie i wychowanie dzieci. Wyraźmy to naszym białym strojem.

W tym roku marsz organizowany w Gdańsku jest po raz 10 – z każdym rokiem gromadząc coraz większą liczbę uczestników.

Za organizację marszu odpowiadają osoby, grupy i wspólnoty, dla których wyżej wymienione wartości są bliskie. Wszystkich nas łączy przekonanie, że szacunek dla życia i rodziny stanowi fundament ładu społecznego. Chcemy nie tylko manifestować, ale i pomagać, dlatego wolontariusze zbierać będą datki na Dom Samotnej Matki w Gdańsku Matemblewie.

W tym roku punktem wieńczącym marsz będzie koncert: TGD i Armia Dzieci.

Zapraszamy wszystkich, dla których życie i rodzina stanowią kluczowe wartości do udziału w marszu. Wspólnie dajmy świadectwo przywiązania do tych pięknych wartości!

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)