Zapraszamy do pomocy w organizacji festynu parafialnego 30.06.2019

W  niedzielę 30 czerwca 2019 r. przeżywać będziemy uroczystość odpustową ku czci Niepokalanego Serca Maryi.

W tym roku ponownie zapraszamy wszystkich Parafian i Gości na kolejny festyn rodzinny.

Zapraszamy do czynnego włączenia się i pomoc w organizacji, podobnie do lat ubiegłych.

Na spotkanie organizacyjne dla chętnych, którzy chcieliby pomóc w organizacji festynu, pozyskaniu sponsorów, albo sami ufundować jakieś nagrody - prosimy o kontakt z s. Edytą.

Zbieramy rzeczy na loterię fantową oraz na nagrody dla dzieci.