Menu
A+ A A-

Modlitwa przebłagalna za grzech pedofilii w Kościele, nowenna w intencji ofiar - 11-19.06.2019

  • Odsłony: 677

Pragniemy modlić się w intencji ofiar zbrodni pedofilii w Kościele. Dlatego zapraszamy do wspólnej modlitwy bo to to nasza wspólna sprawa.

Centrum i celem naszej akcji jest dziewięciodniowa nowenna w kilku intencjach: jako modlitwa przebłagalna za grzech pedofilii w Kościele i za grzech jej ukrywania, jako modlitwa za ofiary z prośbą o uzdrowienie ich ze skutków traumatycznych przeżyć z dzieciństwa oraz za kapłanów – tych dobrych, którzy są teraz oczerniani, oraz księży-pedofilów. Chcemy także prosić Boga o świętych duchownych.

Zapraszamy w dniach 11-19 czerwca 2019 r. (od wtorku do środy):

  • od poniedziałku do soboty o godz. 18.00
  • w niedzielę o godz. 17.30

Będziemy odmawiać litanię do Serca Pana Jezusa, modlić modlitwą nowenny na dany dzień i rozważać dziesiątkę różańca świętego.

Zapraszamy was do modlitwy, która jest nam wszystkim bardzo potrzeba.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)