Menu
A+ A A-

Poświęcenie samochodów, rowerów i innych pojazdów - 21 i 25.07.2019

  • Odsłony: 383

W czwartek25 lipca 2019 r. po Mszach Świętych o godz. 7:00 i 18:30 z okazji przypadającego tego dnia liturgicznego wspomnienia św. Krzysztofa - patrona kierowców i podróżnych oraz naszego ks. proboszcza - na parkingach przed kościołem będziemy święcili wszelkie pojazdy – samochody, motory i rowery.

W związku z faktem, iż jest to dzień pracy i nie każdy może być na Mszy Świętej, pojazdy poświęcimy także w niedzielę 21 lipca 2019 r. po Mszy Świętej o godz. 10:30 oraz po Sumie parafialnej, odprawianej o godz. 12:00.Zachęcamy zarówno Parafian, jak i Gości do przybycia ze swoimi pojazdami, aby dobrze i bezpiecznie nam służyły, dowożąc nas zawsze do celu.

Zebrane ofiary w czasie poświęcenia przekażemy na zakup pojazdów w tym również koni dla polskich misjonarzy.

Modlitwa do św. Krzysztofa

    Boże, daj pewną rękę i bystre oko,
    abym na drogach nikomu
    nie wyrządził krzywdy.
    Nie pozwól dawco życia,
    abym stał się przyczyną
    śmierci lub kalectwa,
    a także zachowaj mnie
    od nieszczęścia i wypadku.

    Amen.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)