Menu
A+ A A-

Modlitwa w łączności z uczestnikami XXXIV Gdyńskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę - 26.07-12.08.2019

  • Odsłony: 889

Tegoroczna XXXIV Gdyńska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszy z kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gdyni w piątek 26 lipca 2019 r. o godz. 6.00 i na Jasna Górę dotrze 12 sierpnia 2019 r. Mszy Świętej na wyjście pielgrzymki przewodniczył będzie sufragan gdański bp Zbigniew Zieliński.

 

Postój przy naszym kościele przewidujemy pierwszego dnia pielgrzymki (piątek 26 lipca 2019 r.) ok. godz. 9:45, potrwa on ok. 40 minut. Zapraszamy parafian, aby przybyli powitać pielgrzymów. W miarę możliwości prosimy parafian o przygotowanie dla pątników poczęstunku w postaci ciast i napojów. Prosimy też o przynoszenie wody niegazowanej, którą pielgrzymi zabiorą ze sobą.

Przez cały czas trwania Gdyńskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę, tj. od 26 lipca do 12 sierpnia 2019 r. codziennie w kościele:

o godz. 20.45 rozpocznie się czuwanie modlitewne Złotej Grupy - będzie się ono odbywało w duchowej łączności z pielgrzymami i Jasną Górą i zakończy się

o godz. 21.00 odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)