Menu
A+ A A-

WSTAŃ i SŁAW - 26.10.2019

  • Odsłony: 1651

Jesteśmy młodzieżową wspólnotą Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Gdańskiej. Pragniemy zorganizować wieczór koncertów oraz świadectw pod nazwą wSTAN i SŁAW (bo patronem młodzieży jest św. Stanisław Kostka, a my chcemy WSTAĆ z kanapy i SŁAWIĆ naszego Boga!).

Jużw sobotę 26 października 2019 r. w naszej parafii zagrają dla Was NiemaGOtu, a świadectwa wygłoszą TAU i Bartek Krakowiak. Odczytujemy to dzieło jako nasze powołanie i to do czego wzywa nas Duch Święty. Pragniemy stworzyć przestrzeń spotkania i wartościowego przekazu dla młodych ludzi w Kościele. Nie uda się to jednak bez Waszej pomocy!

aby wesprzeć inicjatywę - kliknij w obrazek powyżej

Organizacja takiego przedsięwzięcia jest bardzo kosztowna. Trzeba nie tylko zadbać o wynagrodzenie dla artystów, ale także opłacić sprzęt nagłaśniający, oświetlenie, czy przeznaczyć środki na promowanie wydarzenia i zaplecze organizacyjne dla wolontariuszy. Prosimy o każde wsparcie, zarówno modlitewne, jak i finansowe. Wierzymy, że wspólnymi siłami się to uda.

Ruch Światło-Życie Archidiecezji Gdańskiej

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)