Menu
A+ A A-

Spotkania dla dzieci i młodzieży

  • Odsłony: 502

Po wakacjach zapraszamy dzieci i młodzież na spotkania w naszej parafii:

  • Oaza Dzieci Bożych - dla dzieci - w niedzielę 15 września 2019 r. po Mszy dziecięcej, odprawianej o godz. 10:30
  • Ruch Światło-Życie - dla młodzieży - w niedzielę 22 września 2019 r. o godz. 15:00.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)