Menu
A+ A A-

Całodobowa adoracja dziękczynna za XXXIV Gdyńską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę 27-28.09.2019

  • Odsłony: 572

Wszystkich Pielgrzymów, którzy, szli z Gdyńską Pielgrzymką na Jasną Górę serdecznie, jak i sympatyków pielgrzymki, członków Złotej Grupy, zapraszamy w piątek i sobotę 27-28 września 2019 r. na całodobową Adorację Najświętszego Sakramentu. W czasie tej modlitwy będziemy Panu Bogu i Matce Przenajświętszej dziękowali za XXXIV Gdyńską Pielgrzymkę na Jasną Górę oraz za pielgrzymkę do Swarzewa – za Bożą opiekę, błogosławieństwo i radość spotkania.

W szczególny sposób zapraszamy naszych wypróbowanych Przyjaciół, którzy swoją modlitwą a często i ofiarą wspomagali nas na Pielgrzymkowym szlaku.

program adoracji:

  • 18:30 – Msza Święta w kościele na rozpoczęcie Adoracji
  • 19:15 – procesja do kaplicy Adoracji z Najświętszym Sakramentem i Krzyżem Pielgrzymkowym
  • 23:00 -różaniec
  • 24:00 – Msza Święta dziękczynna (przynosimy na kartkach swoje intencje)
  • 15:00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia
  • 18:15 – przeniesienie Najświętszego Sakramentu do kościoła i Msza Święta na zakończenie.

 

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)