Menu
A+ A A-

Morze Modlitwy – Zawierz Maryi swoją miejscowość

  • Odsłony: 923

W poniedziałek 07 października 2019 r. (w dniu poświęconym Matce Bożej Różańcowej) rozpocznie się dwumiesięczna modlitwa różańcowa, która zakończy się 08 grudnia 2019 r. (w uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny).

Będziemy modlić się o błogosławieństwo Boże dla naszych miast i miejscowości oraz dla całej naszej Ojczyzny.

Zachęcamy do włączenia się w tę inicjatywę poprzez odmówienie codziennie przez dwa miesiące jednej dziesiątki różańca.

W ten sposób chcemy odpowiedzieć na wezwanie Maryi, która w Fatimie i w Gietrzwałdzie prosiła o codzienne odmawianie różańca.

Jest to drugaedycji inicjatywy duszpasterskiej Kościoła Domowego Archidiecezji Gdańskiej. Akcja "Morze Modlitwy – Zawierz Maryi swoją miejscowość”, która uzyskała patronat i błogosławieństwo metropolity gdańskiego.

W naszym kościele będziemy tę dziesiątkę różańca odmawiali codziennie przez dwa miesiące po Mszy o godz. 8:00.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)