Menu
A+ A A-

Przewodniczący Episkopatu zachęca do udziału w wyborach parlamentarnych

  • Odsłony: 359

W niedzielę 13 października 2019 r. w całej Polsce odbędą się wybory parlamentarne.

Zachęcamy do zapoznania się z listem Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski z dnia 01 października 2019 r., w którym przypomina on o obowiązku wzięcia udziału w wyborach.

Treść listu dostępna jest tutaj.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)