Menu
A+ A A-

Modlitwa w rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości 11.11.2019

  • Odsłony: 200

Jutro w poniedziałek 11 listopada 2019 r. przypada 101. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości.

O godz. 9.30 odmówimy wspólnie różaniec o spokój duszy tych którzy walczyli, umierali i ciężko pracowali dla Polski.

Msza Święta dziękczynna za naszą wolną Ojczyznę i za Pana Prezydenta o godz. 10.00.

Po Eucharystii wspólne przejście pod epitafium  tych, którzy tragicznie zginęli w Smoleńsku i złożenie kwiatów oraz zapalenie zniczy przy pomniku. Prosimy, aby każdy przyniósł  ze sobą znicz pamięci, który pozostawimy w miejscu pamięci.

Niech tego dnia nikogo nie zabraknie w naszej modlitwie za Polskę.

Przypominamy i zachęcamy do wywieszenia polskiej flagi na każdym domu i przy każdym mieszkaniu.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)