Menu
A+ A A-

Budowa ogrzewania w kościele

  • Odsłony: 492

Dzisiaj nasza parafialna zbiórka do puszek na zapłacenie instalacji grzewczej naszego kościoła.

Budowa ogrzewania od strony technicznej została zakończona. Teraz czekamy, aby gazownia dostarczyła gaz i rozpoczniemy grzanie kościoła. Jeśli ktoś mógłby w tej sprawie pomóc, bardzo prosimy o kontakt z ks. proboszczem.

Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim wszystkim, którzy budowę naszego ogrzewania wspierają swoją modlitwą oraz ofiarą pieniężną składaną do puszek lub wpłacanych na konto parafii. Bóg zapłać.

[aktualizacja 22.12.2019] Mimo wielkiej życzliwości, jakiej doznajemy w urzędach i w gazowni, nie udało się jednak uruchomić naszego ogrzewania na Święta. Zapewne dokona się to w najbliższych dniach po Nowym Roku. Musimy jeszcze dopracować i poprawić dokumentację systemu grzewczego, tak abyśmy spełniali normy europejskie.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)