Menu
A+ A A-

Msza z błogosławieństwem dla dzieci urodzonych i ochrzczonych w 2019 r. - 12.01.2020 godz. 12:00

  • Odsłony: 553


W niedzielę 12 stycznia 2020 r. przypada uroczystość Chrztu Pańskiego.

W naszej świątyni o godz. 12.00 odprawimy Mszę Świętą ze specjalnym błogosławieństwem dla dzieci, które w mijającym roku przyszły na świat bądź zostały ochrzczone - zachęcamy do udziału w tej Mszy rodziny tych dzieci.

Imiona i nazwiska dzieci, których rodzice wyrażają chęć uczestnictwa w tym wydarzeniu prosimy zgłaszać do zakrystii lub do biura parafialnego w celu przygotowania okolicznościowych pamiątek.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)