Menu
A+ A A-

Życzenia świąteczne

  • Odsłony: 594

I znów wpatrujemy się w oblicze Syna Bożego, który ogołocił się z chwały, jaką odwiecznie posiada. Chcemy życzyć, abyście wpatrując się w Nowonarodzonego, rozradowali swoje serca i uciszyli je w pobliżu tak wielkiej Tajemnicy.

Niech Jezus Nowy Człowiek ukaże nam  na nowo prawdziwe oblicze człowieka, które tak bardzo czasami jest zniekształcone przez człowieczy grzech, złość, zazdrość, nienawiść.

Oby w naszych rodzinach panowała wzajemna miłość, zrozumienie, szacunek i serdeczność. Aby nie było nikogo, kto w zwłaszcza w tych dniach czułby się opuszczony lub samotny. Dzielmy się wszyscy miłością, przyjaźnią a nade wszystko obecnością wobec tych którzy otaczają nas na co dzień. Wobec tych, którzy są dla nas ważni.

Pamiętajmy o tych, którzy z różnych powodów nie mogą być teraz z nami, są w drodze lub gdzieś daleko.

Nie wahajmy się przebaczać tym, z którymi coś nas podzieliło.

Z wdzięcznością skierujmy nasze serca i myśli w stronę tych, których Bóg już wezwał do siebie.

Niech narodzone Dziecię i przyniesiony przez Nie pokój wleją wiarę, nadzieję i miłość w serca nas wszystkich.

Niech Pan Jezus błogosławi Wam i Waszym Rodzinom teraz i w nadchodzącym nowym 2020 roku.

księżą i siostry posługujący w parafii

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)