Menu
A+ A A-

Zbiórka na klasztory kontemplacyjne w archidiecezji gdańskiej - 09.02.2020

  • Odsłony: 460

Dzisiaj zbieramy ofiary do puszek na pomoc klasztorom kontemplacyjnym w naszej archidiecezji:

Są to zgromadzenia, które co do zasady nie działają poza murami klasztoru, "w świecie", skupiając się na trwaniu na modlitwie przed Panem i pracy.

Z serca dziękujemy za wszelkie wsparcie!

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)