Menu
A+ A A-

Spotkanie Klubu Seniora - 10.02.2020 godz. 16:00

  • Odsłony: 318

Ks. Łukasz zaprasza wszystkie osoby starsze w poniedziałek 10 lutego 2020 r. o godz. 16:00 na spotkanie nowopowstałego Klubu Seniora.

Jest to propozycja dla wszystkich w sile wieku, którzy chcą poznać nowe osoby, a także miło spędzić czas przy kawie, herbacie, cieście, na rozmowie.

Zapraszamy!

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)