Menu
A+ A A-

Pielgrzymka po bieszczadzkich sanktuariach - 12-16.05.2020

  • Odsłony: 865

Ks. Jacek zaprasza na pielgrzymkę do sanktuariów Królowej Podlasia w Kodniu i Matki Pięknej Miłości w Polańczyków, do Krainy Pobożności w Beskidzie Niskim i Pogórzu Ciężkowickim.

termin pielgrzymki - 12-16 maja 2020 r.

plan pielgrzymki

Dzień 1 (12 maja - wtorek) - Wyjazd z Gdyni o godz. 5.00; Przyjazd do Kodnia około godz. 16.00; Sanktuarium Maryjne Matki Bożej Kodeńskiej zwanej również "Matką Bożą Gregoriańską", Matką Bożą z Guadalupe lub "Królową Podlasia - Matką Jedności"; Odpoczynek, 18.00 - Msza św., 19.00 - obiadokolacja, 21.00 – wizyta u Matki Bożej i historia sanktuarium, nocleg

Dzień 2 (13 maja - środa) - Śniadanie o godz. 7.30; Wyjazd do Polańczyka o godz. 8.30; W drodze wizyta  w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Parczewie; Około godz 17.00 przyjazd do Polańczyka, udział w nabożeństwie majowym i Mszy św. w Sanktuarium Matki Pięknej Miłości o godz. 19.00; Przyjazd do Wołkowyi:  obiadokolacja i nocleg

Dzień 3 (14 maja - czwartek) - 7.30 – Śniadanie; Wyjazd do Łopienki; Piesza wycieczka (około 2,5 km w jedną stronę) do cerkwi - miejsca pierwotnego pobytu Ikony Matki Pięknej Miłości; Przejazd do Berehów Górnych – trasa turystyczna, połoniny bieszczadzkie; Przejazd do Komańczy – Klasztor Nazaretanek - miejsce zesłania Sługi Bożego kardynała Stefana Wyszyńskiego; Przejazd do Dukli – Pustelni „Na puszczy” Św. Jana z Dukli   (jeśli czas pozwoli); Przyjazd do Dębowca około godz. 17.00 – Sanktuarium Matki Bożej Płaczącej z La Salette;  Obiadokolacja, nocleg

Dzień 4 (15 maja - piątek) - 7.30 - Śniadanie. Wyjazd do Czermnej – Sanktuarium matki Bożej Pocieszenia, zabytkowy kościół drewniany; Przejazd do Binarowej (zabytkowy kościół drewniany) i Biecza. Stare, pełne zabytków miasteczko, Ze względu na swoją bogatą historię często jest nazywane perłą Podkarpacia lub małym Krakowem. Bywała tutaj św. Jadwiga Andegaweńska, ufundowała dla ubogich Szpital Św. Ducha; Przejazd trasą zabytkowych, karpackich cerkwi i kościołów – Sękowa, Kwiatoń, Bielanka, Kunkowa; Powrót do Dębowca; Obiadokolacja, nocleg

Dzień 5 (16 maja - sobota) - Śniadanie o godz. 6.00; Udział we Mszy św. odpustowej o godz. 7.00; Wyjazd z Dębowca około godz. 8.00; W drodze – Sanktuarium Maryjne w Tuchowie; Przyjazd do Gdyni około godz. 23.30

Plan może w szczegółach ulec zmianie, zwłaszcza w dniu 3. i 4. w zależności od warunków pogodowych i gastronomicznych

koszt uczestnictwa - 570 zł - I rata płatna do końca lutego; II rata płatna do końca marca
(numer konta dla przelewu w mBanku 70114020040000380232188872)

cena obejmuje:

  • przejazd komfortowym autokarem
  • 4 noclegi w pokojach z łazienkami
  • wyżywienie: 4 śniadania, 4 obiadokolacje
  • ubezpieczenie NNW, KL, BP

cena nie obejmuje wydatków własnych

spotkanie organizacyjne - 26 kwietnia 2020 r. o godz. 19:15 w salce parafialnej przy naszym kościele

dodatkowe informacje (opieka duchowa na pielgrzymce) - ks. Jacek Nawrot - tel. 501 247 716 - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)