Menu
A+ A A-

[ODWOŁANE] Wieczór uwielbienia - Szymon Reich, Steeped - 15.03.2020

  • Odsłony: 665
W związku z zaistniałą sytuacją dotyczącą koronawirusa, wydarzenie odbędzie się w terminie późniejszym.

Zapraszamy Was w niedzielę 15 marca 2020 r. na piękny wieczór modlitwy i uwielbienia.

Tym razem będziemy mogli oddać chwałę Jezusowi w czasie uwielbienia, które poprowadzi zespół młodych i utalentowanych ludzi  - czyli zespół Steeped, a świadectwem podzieli się Szymon Reich, uczestnik programu Top Model TVN, świecki ewangelizator zaangażowany i oddany duchowości wspólnoty Taize.

Wydarzenie zaczynamy o godz. 18.00 wspólną EUCHARYSTIĄ a następnie uwielbienie i świadectwo.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Statystyka

System operacyjny:
Linux v
PHP:
5.6.40
MySQL:
5.7.31-34
Czas na serwerze:
17:41
Pamięć podręczna:
Wyłączono
Kompresja GZIP:
Wyłączono
Użytkowników:
473
Artykułów:
1238
Zakładek:
108
Odsłon artykułów:
2411102

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)