Menu
A+ A A-

Zadzwoń! #uspokójDucha wobec KORONAWIRUSA

  • Odsłony: 1307

Stając wobec sytuacji pandemii koronawirusa, niepewności jutra oraz różnych trudnych emocji i sytuacji, które wielu z nas w związku z tym przeżywa, pragniemy służyć osobom potrzebującym w wymiarze kryzysowego wsparcia duchowego.


Proponujemy pomoc w postaci:

  • rozmów telefonicznych w wymiarze duchowym z kapłanami lub osobami konsekrowanymi (długość jednorazowej rozmowy maksymalnie do 30 minut)
  • szczególnym otoczeniem modlitwą osób korzystających ze wsparcia i posługujących (tutaj można zgłosić swoją chęć włączenia w modlitwę za te osoby)

Szczegółowe informacje o akcji znajdziesz na stronie Fundacji Radość Ewangelii, z którą współpracuje i w ramach której działa ks. Jacek Nawrot.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)