Menu
A+ A A-

Rekolekcje wielkopostne 2020 "Źródło wody żywej" - ks. Jacek Nawrot

  • Odsłony: 1100

Sytuacja epidemiologiczna w kraju nie pozwala nam na zorganizowanie rekolekcji wielkopostnych w zwykłej formie, w naszym kościele - ale to nie znaczy, że się poddajemy i rekolekcji nie będzie.

Zapraszamy was do oglądania i słuchania rekolekcji wielkopostnych, które przygotował specjalnie dla nas ks. Jacek Nawrot - wieloletni ojciec duchowny Gdańskiego Seminarium Duchownego, duszpasterz zaangażowany w kursy Szkoły Nowej Ewangelizacji, kierownik duchowy, znany spowiednik oraz ceniony rekolekcjonista, pracujący w naszej parafii.

Rekolekcje wielkopostne pt. "Źródło wody żywej" oparte są na medytacji nad Słowem Bożym, dlatego zapraszamy także Was do otwierania świętego tekstu Pisma Świętego w domu i rozważania wraz z ks. Jackiem tekstów biblijnych.

Nagrania nauk rekolekcyjnych pojawią się codziennie o godz. 21:00x od soboty do wtorku (29 marca - 01 kwietnia 2020 r.) - w ten sposób, że nauka na każdy dzień będzie opublikowana dzień wcześniej wieczorem - na parafialnym kanale YouTube. Dzięki temu można je oglądać w dowolnej porze.

Zachęcamy do wzięcia udziału - tym razem inaczej - w naszych rekolekcjach!

[ kliknij, aby posłuchać rekolekcji ]

Przy tej okazji zachęcamy do subskrybowania kanału naszej parafii na YouTUbe, aby otrzymywać informacje o nowych filmach - wystarczy kliknąć na kanale czerwony guzik

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)