Menu
A+ A A-

Msze Święte i nabożeństwa jedynie z udziałem 5 osób

  • Odsłony: 336

Drodzy Parafianie!

W związku z decyzją Ministra Zdrowia z dnia 24 marca 2020 r., związaną ze stanem epidemii w Polsce, LICZBA UCZESTNIKÓW MSZY ŚWIĘTEJ LUB ADORACJI NAJŚWIETSZEGO SAKRAMENTU NIE MOŻE PRZEKRACZAĆ 5 OSÓB!

Do uczestnictwa w liturgii w kościele zapraszamy tylko Przedstawicieli Rodziny, która zamówiła intencję, z zachowaniem rozporządzenia Ministerstwa, czyli nie więcej niż 5 osób. Prosimy o wchodzenie do kościoła wejściem przez zakrystię.

Pozostałych Wiernych gorąco prosimy o modlitwę w domach, biorąc udział w Mszy Świętej transmitowanej w telewizji, radiu, czy internecie.

Przypominamy, że w niedziele zapraszamy na transmisje Mszy Świętej z naszego kościoła - na parafialnym Facebooku.

Dziękujemy za zrozumienie!

Wasi Duszpasterze

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)