Menu
A+ A A-

Dziękujemy i pamiętamy w modlitwie

  • Odsłony: 940
PRAGNIEMY WYRAZIĆ SWOJE UZNANIE CAŁEMU PERSONELOWI MEDYCZNEMU: LEKARZOM, PIELĘGNIARKOM, SANITARIUSZOM i RATOWNIKOM a także PRACOWNIKOM HANDLU, SŁUŻB KOMUNALNYCH i TYCH WSZYSTKICH, KTÓRZY POMIMO NIEBEZPIECZEŃSTWA EPIDEMII MUSZĄ PRACOWAĆ W BANKACH, APTEKACH i INNYCH ZAKŁADACH PRACY, KTÓRZY POSŁUGUJĄC INNYM NARAŻAJĄ WŁASNE ZDROWIE.

ZAPEWNIAMY O PAMIĘCI MODLITEWNEJ W INTENCJI WSZYSTKICH SŁUŻB, KTÓRZY WALCZĄ Z EPIDEMIĄ.
Codziennie księżą i siostry szensztackie ofiarowują o godz. 20:00 adorację Najświętszego Sakramentu a o 20:30 wspólny różaniec w kaplicy w intencji o  zatrzymanie epidemii koronawirusa i wyzdrowienie dla chorych, wsparcie i siły dla lekarzy, pielęgniarzy i ratowników za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)