Menu
A+ A A-

Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu - 18.04.2020

  • Odsłony: 829

W sobotę 18 kwietnia 2020 r. przypada w naszej parafii całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, której codziennie przez cały rok przewodniczy jedna z parafii naszej archidiecezji. Najbliższa sobota to dzień naszej parafii.

Adorację rozpoczniemy o godz. 10:00, a zakończymy o godz. 18:00 nowenną do Miłosierdzia Bożego.

W adoracji równocześnie może brać udział do 5 osób.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Statystyka

System operacyjny:
Linux v
PHP:
5.6.40
MySQL:
5.7.31-34
Czas na serwerze:
07:12
Pamięć podręczna:
Wyłączono
Kompresja GZIP:
Wyłączono
Użytkowników:
466
Artykułów:
1228
Zakładek:
108
Odsłon artykułów:
2369646

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)