Menu
A+ A A-

Niepubliczne Przedszkole Lokomotywa zaprasza dzieci od września

  • Odsłony: 614


Niepubliczne Przedszkole Lokomotywa rozpoczyna od września 2020 r. działalność w Gdyni-Kacku przy ul. Strzelców.

Jesteśmy placówką o katolickich wartościach, którą 14 lat temu założyli rodzice w Sopocie w trosce o edukację i wychowanie własnych dzieci.

Dbamy o całościowy rozwój dziecka: w sferze fizycznej, intelektualnej, emocjonalnej, społecznej i duchowej.

Przedszkole Lokomotywa założyliśmy w 2006 r. jako grupa rodziców w trosce o edukację własnych dzieci. Wartości, którymi się kierujemy, okazały się bliskie wielu rodzinom, które wciąż dołączają do naszej inicjatywy edukacyjno-wychowawczej. Każde dziecko zasługuje na szacunek, empatię i szczególną uwagę. Każde rozwija się we właściwy dla siebie sposób, dlatego każde dziecko potrzebuje indywidualnego podejścia i bezwarunkowej akceptacji. W dobrej atmosferze dzieci uczą się chętniej, przyswajają więcej wiedzy, lepiej zapamiętują. Bliska jest nam idea tzw.“pozytywnej dyscypliny”.

Zapraszamy!

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)