Menu
A+ A A-

Całodobowa adoracja w intencji XXXV Gdyńskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę - 26-27.06.2020

  • Odsłony: 532

Wszystkich Pielgrzymów, którzy, szli z Gdyńską Pielgrzymką na Jasną Górę serdecznie, jak i sympatyków i przyjaciół pielgrzymki, członków Złotej Grupy, zapraszamy w piątek i sobotę 26-27 czerwca 2020 r. na całodobową Adorację Najświętszego Sakramentu do naszej kaplicy.W czasie tej modlitwy będziemy Panu Bogu i Matce Bożej polecali sprawy Pieszej Pielgrzymki, także w nowej trudnej sytuacji.

Na stoliku pod chórem wyłożona jest lista - prosimy o zapisywanie swoich imion i godzin, w których dana osoba może brać udział w adoracji.

program adoracji:

  • 18:30 – Msza Święta w kościele na rozpoczęcie adoracji
  • po Mszy - rozpoczęcie adoracji w kaplicy
  • 24:00 – Msza Święta dziękczynna (przynosimy na kartkach swoje intencje)
  • 18:30 - Msza Święta w kościele na zakończenie adoracji.

 

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Statystyka

System operacyjny:
Linux v
PHP:
5.6.40
MySQL:
5.7.31-34
Czas na serwerze:
17:24
Pamięć podręczna:
Wyłączono
Kompresja GZIP:
Wyłączono
Użytkowników:
466
Artykułów:
1228
Zakładek:
108
Odsłon artykułów:
2373289

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)