Menu
A+ A A-

Pożegnanie s. M. Edyty Frankowskiej

  • Odsłony: 243

Z naszą parafią żegna się s. M. Edyta Frankowska ISSM, która - po 6 latach - podejmie pracę w duszpasterstwie Ruchu Szensztackiego w Sanktuarium Zawierzenia w Bydgoszczy-Piaskach.

Dziękujemy siostrze Edycie za jej świadectwo wiary, zaangażowanie, pomysłowość, inicjatywy zapoczątkowane i tak owocnie rozwijane w naszej parafii (szczególnie dla dzieci i młodzieży, ale nie tylko), ale i na terenie całej naszej archidiecezji.

Życzymy Bożej opieki, natchnienia Ducha Świętego i zwykłej ludzkiej życzliwości tam, dokąd On sam siostrę posyła.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)