Menu
A+ A A-

Zmiany w parafii w związku z wakacjami

  • Odsłony: 140

Rozpoczęliśmy okres wakacji, który wiąże się z pewnymi zmianami w naszej parafii:

W niedziele nie odprawiamy Mszy o godz. 14:00 - zapraszamy za to na dodatkową Mszę wieczorem o godz. 20:00.

W tygodniu Msze odprawiamy o godz. 7:00 i 18:30 (bez Mszy o godz. 8:00).

Przypominamy też, że biuro parafialne będzie nieczynne w poniedziałki - prosimy o załatwianie wszystkich spraw w środy i piątki.

Informacja o cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej o możliwości wyłączenia plików cookies.

Archiwum aktualności

Wiadomości (info.wiara.pl)